Choď na obsah Choď na menu
 


tanečná škola 2

 

 

„Ahoj, ja som Vicky Cooková. Ďakujem, že si mi pomohla. Ako sa voláš ty?“ Toto ma zaskočilo. Možno budem mať kamarátku! Nehovorím, že som nikdy nemala kamarátky, ale všetky boli falošné. Možno je Vicky iná! „Ja som Cathy Woodová. Teší ma. Som tu nová.“ Zahanbene som povedala. „Aj ja som tu nová. Je to strašné, keď sa ti preto smejú, však?“ Bola skoro ako ja. Teda nemyslím výzorom. Ona mala krajšiu tvár než ja. Mala čierne vlasy. Čo by som ja dala za čierne vlasy! Ja som pre ostatných len hlúpa blondínka. Aj oblečenie mala fajn: na sebe mala dlhé tričko s diamantom a legíny so zebrím vzorom. Také legíny som stále chcela. Obuté mala šľapky. „Áno, to teda je. Hlavne, keď mám na izbe hnusné, namyslené a bohaté dievča. Asi ju poznáš- volá sa Mia Knightová. Áno, jej otec je Danny Knight.“ „Čože? To nie je možné! Moja spolubývajúca sem chodí rok. Volá sa Lena a nie je namyslená. Je celkom fajn. Nie sme kamarátky, ale aspoň mi nenadáva.“ Vicky mala aspoň šťastie. „Nebudeme kamarátky?“ Opýtala som sa. „Jasne!“ Išli sme spolu do telocvične a sadli sme si vedľa seba. Bola tam riaditeľka, učiteľka baletu, trenér hip- hopu a breakdancu, trenérka disco dance a tréner a trénerka spoločenských tancov.
„Prosím, utíšte sa!“ Zakričala riaditeľka Wilsonová do mikrofónu. Zrazu nastalo ticho. „Ďakujem. Zvolali sme si vás sem, pretože vás chcem privítať do nového školského roku. Dnes vám budú pridelené rozvrhy.  Teraz sa pôjdete naobedovať. Poobede budú učitelia chodiť z izby do izby rozdávať rozvrhy.“
Všetci sa rozpŕchli na obed, ale ja s Vicky sme išli pomalšie, veď by sme aj tak čakali hodinu, kým by na nás prišiel rad. „Ty, Vicky, na aký štýl tanca si sa prihlásila?“ zvedavo som sa opýtala. ,,Disco dance. A ty?“ odpovedala Vicky. ,,Vážne? Ja tiež! A obidve sme tu prvý rok, takže budeme mať hodiny v rovnaký čas!“ potešila som sa, že nebudem na hodinách bez kamarátky.

hfdh.png

 

 

 

1: Ohodnoť kapitolku :))

2: Ako si asi predstavuješ ich kamarátstvo? Myslíš, že sa pohádajú, alebo pri sebe budú stáť za každých okolností?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(Faint, 24. 3. 2012 19:30)

Dievca, lepsis sa! Super to bolo
Myslim ze budu stat pri sebe

Re: ...

(Faint , 28. 3. 2012 17:09)

Kedy bude dalsia kapitola? ?

 

 Archív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 12341
Mesiac: 205
Deň: 14